Naše Služby

úklid Firem a  Komerčních prostor

Zajišťujeme pravidelné i jednorázové úklidy firem, kanceláří, institucí, administrativních center, průmyslových prostor apod. Naše služby poskytujeme včetně dodávky hygienického materiálu.

úklid domácností

Postaráme se, aby vaše domácnost byla perfektně a hygienicky uklizená. Nabízíme jednorázové generální úklidy a pravidelné úklidy. Úklidy provádíme zejména ve větších rodinných domech, ale i bytech, a to v pravidelných intervalech.

úklid po rekonstrukci

Zaměřujeme se na úklidy po rekonstrukcích. Byt jste si zrekonstruovali sami, ale už nemáte sílu na úklid? Prodáváte nemovitost? Zajistíme odklizení zbytků suti, zametení, umytí a očištění parapetů, oken, zárubní a další...

úklid bytových domů

Nabízíme Vám pravidelný úklid bytových domů, který zajišťuje čistotu a pohodu ve společných prostorách. Zametáme, vytíráme schodiště, čistíme výtahové kabiny a pečujeme o vstupní prostory.

Správa nemovitostí

Nabízíme komplexní balíček služeb v oblasti správy majetku a budov. Jde zejména o kompletní správu budov včetně údržby a provozu, revizí, zajištění PO a BOZP, údržby zeleně, zimní údržby, služeb vrátnice a klasického úklidu. Služby jsou vhodné zejména pro vlastníky SVJ, velké administrativní budovy, bytové objekty, komerční prostory.

TEPOVÁNÍ

strojové čištění podlah

Nabízíme profesionální tepování a strojové čištění podlah. S našimi službami zajistíme, aby vaše podlahy zářily čistotou a svěžestí. Tepování odstraní nečistoty a alergeny z pohovek, koberců, matrací...

kompletace a balení

Máte malou kapacitu pro třídění, balení či kompletaci vašich produktů? Máme volné prostorové kapacity a precizní pracovníky s praxí. Vaši objednávku zkompletujeme, roztřídíme a kvalitně zabalíme v našich prostorech.